KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8066081
nr 806 6081
Léon Bonhomme
(1870-1924)
Akvarell, Léon Bonhomme (1870-1924), Poserande modell, signerad. motivets mått: 24x17
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2013
kl 18:00:41